افزايش ورودي هاي گوگل اگر به صورت اصولي و طبيعي انجام شود مزاياي زيادي براي وب سايت خواهد داشت که اصلي ترين آنها را بازديديار براي شما توضيح ميدهد:


·          کاهش رتبه الکسا


·          افزايش رتبه سايت در يک يا چند کليد واژه


·          رسيدن به نتايج برتر گوگل در زمان کم


·         بهبود سرعت ايندکس شدن صفحات سايت


 نحوه خريد ورودي گوگل


خريد ورودي گوگل اگر چه يکي از روش هاي سئو کلاه سياه است، اما اگر به صورت اصولي و مناسب صورت گيرد، مي تواند باعث بروز اتفاقات خوب در سئو سايت شود.


به همين دليل، در اين بخش مي خواهيم براي تاثير زياد خريد ورودي گوگل موارد را بيان کنيم.با اسم برند خود يا اسم برند به همراه کلمه کليدي ورودي بخريد


در صورتي که زمان شورع وب سايت تان کمتر از يک سال است، بهتر است از کليد واژه ها با کمک برند خود استفاده کنيد، هنگامي که با اسم برند ورودي داشته باشيد، گوگل برند شما را معتبر تشخيص مي دهد.


اما در صورتي که سايت تان سابقه زيادي داشته باشد مي توانيد از برند خود به تنهايي يا فقط کلمات کليدي استفاده کنيد، در حالت کلي بهتر است تعداد کلمات کليدي بيشتر و ورودي کمتري داشته باشيد در اين صورت هم هزينه کمتري براي شما خواهد داشت و هم مي توانيد کلمات بيشتري پوشش دهيد.


در اين حالت ورودي گوگل سريع تر طبيعي شناخته مي شود و همين امر باعث اعتماد گوگل و افزايش رتبه وب سايت مي شود.


هنگامي که در رتبه هاي دو تا پنج گوگل هستيد، ورودي گوگل با عين کيورد بخريد


هنگامي که با رعايت اصولي نکات سئو و به صورت کاملا واقعي در صفحه يک گوگل قرار گرفتيد، مي توانيد چند قدم آخر براي رسيدن به سه رتبه اول گوگل را با خريد ورودي گوگل ادامه دهيد. البته در زمان بکارگيري اين روش مي بايست چند عامل مهم را در نظر گرفت:


·         تعداد ورودي ها خيلي غير واقعي نباشد.


·         ورودي گوگل تا مدت زماني که سايت به جايگاه بالا نرسيده متوقف نشود.


·         ورودي ها با زمان ماندگاري بالا خريداري شوند.


·         همزمان با خريد ورودي گوگل فعاليت هاي مربوط به محتوا و لينک سازي هم بطور مستمر انجام شود.


·         در صفحه 2 يا لينک هاي آخر صفحه اول هستيد فقط به صورت کيورد + برند خريد کنيد.


برخي مواقع وب سايت تان در بين رتبه هاي هشت تا پانزده گوگل قرار دارد، اما مي خواهيد از روش خريد ورودي براي بهبود رتبه سايت استفاده کنيد.


در اين صورت بايد به صورت همزمان يک ترافيک که صرفا برند شما جستجو مي شود و يک ترافيک که به صورت مستقيم وارد سايت تان مي شود در کنار ورودي هاي کيورد + برند خود نيز داشته باشيد.


روش هاي مصنوعي ورودي گوگل و خريد بازديد سايت مي توانند در کوتاه مدت تاثير زيادي در بهبود رتبه وب سايت تان در نتايج گوگل داشته باشند.


اما به ياد داشته باشيد اگر اين روش ها به صورت غيراصولي و توسط وب سايت هاي کم تجربه انجام شوند هيچگونه تاثيري براي شما نخواهد داشت و صرفا پول خود را دور ريخته ايد.


علاوه بر اين فراموش نکنيد هدف از راه اندازي يک کسب و کار اينترنتي کسب درآمد بيشتر يا افزايش مخاطب هدفمند و حفظ آنها است.


بنابراين مي بايست حتما از روش هاي سئو واقعي در کنار اين روشها استفاده کنيد تا به شيوه مطلوبي و پايدار به اهداف مورد نظرتان دست پيدا کنيد.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


کتابخانه عمومی دهخدا الوند Lily دِلژین(ناشناسِ پُر حرفِ سابق!) Bill about me... چشمهایش Stephen Derrick راهنمای سفر و گردشگری - طبیعت گردی- جاذبه های گردشگری و توریستی