فرآيند خمکاري ورق‌هاي في يکي از مهم‌ترين فرآيندهاي توليد مي‌باشد که پارسيان ليزر در اين خصوص متخصص است.


خمکاري فرآيندي براي شکل دادن ورق تخت في به شکل موردنظر بدون شکستن يا نازک شدن موضعي شديد است.


از جمله کاربردهاي اين فرآيند ايجاد انحنا در يک ورق است؛ همچنين تبديل ورق به ناوداني با مقاطع مختلف و در مواردي شکل‌هاي حلقوي يکي از پرکاربردترين موارد مصرف فرآيند خمکاري است.


با توجه به کاربرد روزافزون فرآيند خمکاري در صنايع مختلف از قبيل خودروسازي، صنايع هواپيمايي، صنايع نظامي، لوازم خانگي وغيره مي‌توان به اهميت اين فرآيند پي برد.
امروزه با پيشرفت تکنولوژي و ورود کامپيوتر به عرصه توليد و استفاده از ماشين‌هاي خمکاري CNC، محصولات توليد شده با فرآيند خمکاري بادقت و کيفيتي بسيار بالا، به صورت چشم‌گيري رو به افزايبش است .
مجموعه صنعتي پارسيان ليزر مجهز به دستگاه‌هاي برش و خمکاري با طول 4متر است.


 در صورت نياز مشتري به عمليات خمکاري، پس از توليد قطعات توسط دستگاه‌ برش ليزر، مطابق نقشه و به پشتوانه تجربه متخصصين مجموعه صنعتي پارسيان ليزر اين پروسه قابل اجرا خواهد بود.
خمکاري در پروسه کاري بعد از اجراي برش ليزر بر روي متريالمورد نظر صورت مي‌پذيرد.


انجام دو مرحله توليد شامل برش ليزر و خمکاري در مجموعه صنعتي پارسيان ليزر؛ هماهنگي، دقت، سرعت و کيفيت محصول نهايي را بهينه مي‌کند. مجموعه صنعتي پارسيان ليزر با پرسنل مجرب خود، انواع خدمات طراحي و مدل‌سازي قطعات، برش ليزر، خمکاري و نقطه جوش انواع متريال را انجام مي‌دهد.


پس بدون نگراني کليه امور صنعتي خود را به مجموعه صنعتي پارسيان ليزر بسپاريد تا محصول نهايي شما با بهترين کيفيت و زمان‌‌بندي در اختيار شما قرار بگيرد.


واحد خمکاري مجموعه صنعتي پرشيا ليزر مجهز به دستگاه‌هاي خمکاري CNC اروپايي در ابعاد و تناژ مختلف است که در صورت نياز به عمليات خمکاري، پس از توليد قطعات توسط دستگاه برش ليزر، مطابق نقشه عمليات خمکاري صورت مي‌پذيرد.


بهره‌گيري از پيشرفته‌ترين تکنولوژي‌ها، دقيق‌ترين سنسور و نرم‌افزار؛ مجموعه صنعتي پارسيان ليزر را به يکي از قوي‌ترين مجموعه‌هاي صنعتي در زمينه خمکاري ورق‌هاي في تبديل کرده است.


استفاده از نرم افزار مشترک در برش و خم و همچنين امکان تست پروسه خمکاري با نرم افزار شبيه‌ساز سه‌بعدي اين امکان را فراهم مي‌سازد تا کاربر ضمن کنترل پروسه خم، با بررسي ميزان کشش و محاسبه آن در ابعاد ورق، بهترين روش جهت دستيابي به يک خمکاري دقيق را اعمال نمايد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


چاپ نقش مداد Attrib تیم ماجراجویان آبشار جاذبه مرکز بازی های اسپورتی ماجراهای کلاس من... Carol دانلود سریال کره ای alamoot فروش دامنه رنک دار